Upravit stránku

Kdo by občas nechtěl využít nějakou tu slevu? My ale máme lepší nápad. Co takhle dostat slevu napořád? Pro příslušníky bezpečnostních a záchranných složek, vojáky ve službě i aktivní záloze, členy airsoftových a paintballových klubů, myslivce, rybáře, střelce a zkrátka pro všechny milovníky outdooru, army & military tu máme 10% slevu. Pro všechny, na všechno a napořád.

Získejte trvalou slevu ve výši 10 % pro veškeré další nákupy v armyshopu MILITARY RANGE nebo na našich prodejnách v Litvínově, Teplicích a Ústí nad Labem.

Stačí se ještě dnes přidat do našeho klubu. Zajděte si pro slevovou kartu k nám na prodejnu, nebo si ji objednejte na e-shopu. Na výběr máte ze dvou variant provedení karty. Každá z nich poskytuje stejnou 10% slevu a můžete ji využít na celý sortiment:

Club Card Military Range

JAK ZÍSKAT TRVALOU SLEVU 10 %

Vaše karta je k dispozici pouze pro další objednávky. Na první e-shopovou objednávku se bohužel sleva nevztahuje. Klubové karty jsou platné na dobu neurčitou, respektive do odvolání jejich platnosti. Napadají vás nějaké otázky? Potřebujete více informací? Neváhejte a obraťte se na nás e-mailem info@militaryrange.com, nebo vyplňte kontaktní formulář.
Nahoru